У Сумах воїнам вперше вручали відзнаку «Захисник України. Герой міста Суми»

У Сумах з нагоди Міжнародного дня волонтера та Дня ЗСУ вперше провели Урочисту сесію міської ради, де вручали нову відзнаку виконавчого комітету «Захисник України. Герой міста Суми».

Відзнака започаткована для нагородження громадян України за особисту мужність і самовіддані дії або за видатні трудові досягнення, виявлені у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України. Першими її удостоїли вісьмох містян, двох з яких – посмертно. Очільник громади Олександр ЛИСЕНКО, проводячи церемонію нагородження, наголосив на тому, що сумчани з перших днів повномасштабного вторгнення росії демонструють неабияку сміливість і згуртованість, що дозволило стримати ворога й не дати здійснитися його планам захопити Україну.

«Вдячні тим, хто у формі, і хто у цивільному не давали ворогу підійти до Сум, тим самим стримавши його подальший наступ. Дякуємо всім, хто зараз наближає нас до головної мети – Перемоги над ворогом», – зазначив Олександр ЛИСЕНКО.

Серед перших, кого вшанували відзнаками «Захисник України. Герой міста Суми», Костянтин СИПЧЕНКО, Михайло СВИСТУН, Павло СІРИК, Андрій ТАРАН, Євген СКОРОБАГАТСЬКИЙ, Андрій ТИМОФІЄВ, Олександр Масюк, Андрій Гончар. За двох останніх нагороди отримали їхні рідні.