На Сумщині поліцейські розшукали підлітка, який пішов із дому після конфлікту з батьками

Учора близько 13 години дня, до чергової частини Роменського районного відділу поліції з заявою про зникнення сина звернулася 52-річна жителька одного із сіл, що на Липоводолинщині. Жінка пояснила, що після конфлікту її 14-річний син ще вчора пішов до школи, але додому так і не повернувся.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції, інспектори ювенальної превенції та співробітники сектору реагування патрульної поліції СПД № 1 (с. Липова Долина). Також на пошуки неповнолітнього хлопця було орієнтовано весь особовий склад підрозділу поліції та розпочаті невідкладні розшукові заходи.

«Співробітники поліції прочісували місцевість, перевіряли покинуті будинки у селі, а також зв‘язалися з друзями та знайомими розшукуваного. Так, в результаті спільних та злагоджених дій поліцейські швидко встановили місцезнаходження підлітка та відразу повернули його батькам. На щастя, жертвою злочинних посягань він не став. Як з’ясувалось, хлопець образився на рідних та пішов гостювати до свого товариша, який проживає аж у сусідньому селі», – коментує Олексій Жертовський, начальник сектору поліцейської діяльності № 1 (с. Липова Долина).

Батьки щиро подякували співробітникам поліції за допомогу в пошуках.