Сумська студентка здобула “бронзу” чемпіонату Європи

Сумська студентка здобула “бронзу” чемпіонату Європи фото

У Сараєво (Боснія і Герцеговина) проходив чемпіонат Європи з дзюдо серед спортсменів до 23 років.

Студентка СумДУ Наталія Чистякова стала сьогодні бронзовою призеркою європейської першості. Спортсменка здолала суперниць з Іспанії та Італії, однак у півфіналі поступилася майбутній чемпіонці з Німеччини. У втішному фіналі Наталія була сильнішою за польку.

Ще два студенти, на жаль, не змогли піднятися на п’єдестал пошани. Владислав Колобов у категорії до 81 кг вибув із боротьби вже на старті змагань. А Євгеній Балєвський зупинився за крок до медалі та посів 5-те місце, поступившись у втішному фіналі.

Загалом збірна України виборола чотири медалі (2 срібла та 2 бронзи) та посіла 11-те загальнокомандне місце у неофіційному заліку з-поміж 40 країн-учасниць.