Завантаження ...

У Сумах погасили поштовий блок «Слава Збройним Силам України»

sorada-20221014-190454-05.jpg

До Дня захисників та захисниць репрезентовано поштовий блок «Слава Збройним Силам України». Спецпогашення відбулося сьогодні в Сумах під час заходів до Дня захисників і захисниць України. Марку погасили керівники області та Сум, народні депутати України, військові. Також, уже за традицією, вони написали побажання на конвертах. Звісно – миру й перемоги.

Марки та листівки – це присвята воїнам шести родів військ: Сухопутних, військово-морських, територіальної оборони, сил спецоперацій, десантно-штурмових та Повітряних Сил з їхнім символом – «Привидом Києва».

Зі слів директора Сумської філії «Укрпошти» В’ячеслава Маринича автор цього випуску марок – український художник Антон Хрупін, відомий українцям за поштовим випуском «Вільні. Незламні. Непереможні», репрезентованим Укрпоштою до Дня незалежності України. «Кожна марка – це ілюстрація окремого роду військ Збройних сил України. На цій марці є графічне зображення сучасного українського воїна. Впродовж двох днів, 14 та 15 жовтня, на конвертах з марками можна ставити штемпель «Слава ЗСУ»», - розповів В’ячеслав Маринич.

Окрім нових марок, Укрпошта сьогодні випустила по шість видів листівок і конвертів з емблемами військ ЗСУ, а також конверт «Перший день». Вже відсьогодні їх можна придбати у поштових відділеннях.

Тираж маркового аркуша – 1 мільйон примірників. Випуск – благодійний: частина зібраних коштів буде спрямована на допомогу Збройним Силам України.

Придбати поштовий випуск «Слава Збройним Силам України!» можна починаючи з 14 жовтня в міських відділеннях Укрпошти по всій країні, а також на офіційному онлайн-магазині Укрпошти. Крім того, новий поштовий випуск традиційно продаватиметься на офіційних онлайн-магазинах Укрпошти на маркетплейсах Prom, Kasta, Rozetka, eBay, Amazon.