Сумська поліція підозрює працівницю Мінмолодьспорту у привласненні 600 тисяч гривень

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Окружної прокуратури міста Суми повідомлено про підозру провідному тренеру штатної команди національної збірної команди України з хокею на траві, яка є працівницею Міністерства молоді та спорту України, за фактом привласнення та розтрати 600 тис. грн бюджетних коштів шляхом підробки документів.

За даними слідства, у грудні 2021 року відповідно до наказу Мінмолодьспорту було заплановано проведення навчально-тренувальних зборів із підготовки до чемпіонату Європи серед жінок національної збірної команди України з хокею на траві. Матеріально та фінансово відповідальною особою за проведення спортивних заходів визначено провідного тренера штатної команди національної збірної команди України з хокею на траві, яка є працівницею Міністерства молоді та спорту України, і жодного стосунку до тренувального процесу не має.

У подальшому вона не оформила запрошення організаціям, що відряджають учасників для участі в навчально-тренувальних зборах, відтак спортсмени навіть не знали про проведення вказаних заходів. При цьому жінка підробила необхідну документацію, зазначивши, що збори відбулись, а кошти нібито витратила на харчування та проїзд дітей, у тому числі й сумських.

Таким чином, проводячи збори лише на папері, "тренерка" привласнила понад 285 тис. грн. Разом з тим, ще понад 260 тис. грн були безпідставно перераховані фізичній особі-підприємцю нібито за проживання дітей під час проведення зборів.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Слідчого управління Головного управління Нацполіції в Сумській області за оперативним супроводом Управління стратегічних розслідувань в Сумській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції під процесуальним керівництвом прокуратури.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, повідомляє Сумська обласна прокуратура.

Мова йде про Ольгу Логінову, яка посідає в Мінмолодьспорті посаду провідного тренера національної збірної України з хокею на траві, проте насправді має функції начальника або адміністратора команди, яка відповідає за роботу з фінансами.