Голова Конотопської райради пішов у відставку

Голова Конотопського районної ради Віктор Бик, якого затримали в комендантську годину у нетверезому стані написав заяву на звільнення за власним бажанням.

Про це чиновник написав у фейсбуці.

“Дорогі жителі Конотопщини, сьогодні я склав повноваження голови Конотопської районної ради!

Зауважу, що це було моє вольове рішення. З важким серцем сприйняв цю звістку депутатський корпус Конотопської районної ради. Три рази на порядок денний пленарного засідання виносилося питання про моє звільнення, але не набиралося достатньої кількості голосів. Лише після мого звернення до своїх колег, вони все ж підтримали його!

З перших днів, перебуваючи на цій посаді, для мене пріоритетом зажди були люди – жителі Конотопщини. Дякую за співпрацю, розуміння, підтримку усім тим, хто спільно творив нову історію Конотопського району! Разом ми вирішували нагальні питання, допомагали та довіряли один одному, робили все, щоб наша рідна земля процвітала!

Від початку повномасштабного вторгнення й до сьогодні я був, є і буду з вами, ми спільно будемо продовжувати давати відсіч ворогу. Впевнений у тому, що разом – ми єдині, разом – ми непереможні! Все буде Україна!”, - написав Віктор Бик.