Завантаження ...

Сумщина провела в останню путь героя, який загинув на Донбасі

photo_2022-09-24_13-36-00.jpg

Сьогодні, 24 вересня, Могриця попрощалася із старшим солдатом Дохленком Олександром Миколайовичем.

Бойовий медик взводу, який завжди ризикував своїм життям задля порятунку поранених побратимів, 21 вересня загинув в ході бою з переважаючими силами противника в Донецькій області, захищаючи Україну від російських загарбників та рятуючи українських захисників.

Олександру було 27 років, попрощатись з Героєм прийшло дуже багато людей, побратими та посестри, громада, близькі та рідні, друзі. Неодноразово згадали доброту Олександра, його надійність, щирість, рішучість.

Наш Герой був фельдшером КНП СОР «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медичних катастроф», і вже з 2019 року, без вагань, став на захист України та її громадян від російських загарбників.

Представниця Могрицької громади звернулась від імені всіх жителів села до батьків та близьких нашого Воїна: «Так склалося життя, що країна агресор напала на нас і кращі сини України гинуть. Це дуже велика втрата, ховати таких молодих людей… Тому, що вони захищають наше життя з вами, життя своїх дітей, наших внуків. Олександр був людиною чуйною, доброю, порядною людиною. Сьогодні приходили його проводжати колеги зі швидкої допомоги, говорили тільки хороше в його сторону. Я думаю, що наша громада, і його земляки, будем завжди пам’ятати наших героїв. Батькам приносимо велике співчуття від усієї громади. Немає в мене слів сказати… Кріпіться. Слава Україні. І Героям наша слава, хай буде йому пухом земля».

Начальник та колектив Сумського ОТЦК та СП висловлює свої співчуття рідним, близьким, побратимам та посестрам Олександра, у зв’язку з цією болючою втратою. Вклоняємось батькам Олександра, за сина, який ціною життя захищав Україну.

Вічна пам'ять та слава Героям!