Колаборанту, який годував окупантів, повідомили про підозру

Жителю Конотопа повідомили про підозру за матеріальне забезпечення окупантів.

За процесуального керівництва Конотопської окружної прокуратури 15 вересня повідомлено про підозру мешканцю одного з селищ Конотопського району, який передавав матеріальні ресурси військовим збройних сил рф (ч. 4 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, наприкінці березня 2022 року у одного з мешканців  Конотопського району виник добровільний намір підгодовувати військових рф на блок – посту, зокрема й шляхом передачі їм поліетиленових пакетів з м’ясом свинини, загальною вагою близько 20 кг, підтримання з ними постійного зв`язку, отримання привілеїв перед іншими місцевими мешканцями, безперешкодного переміщення по території окупованого на той час району.

Досудове розслідування здійснюється слідчими слідчого відділу Конотопського районного відділу поліції Головного управління в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.