Завантаження ...

Охтирчанина судитимуть за виправдовування агресії рф

t_1_sud.jpg

Справу охтирчанина, який виправдовував агресію росії проти України, скеровано до суду

За процесуального керівництва Охтирської окружної прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт відносно 51 – річного місцевого мешканця за фактом заперечення збройної агресії російської федерації проти України.

Встановлено, що у травні обвинувачений, перебуваючи на тимчасовому підробітку в одному із сіл Охтирського району, у присутності свідків виправдовував збройну агресію російської федерації проти України, пояснюючи, що на територію України російські війська не нападали та по українським містам не стріляли.

А крім того, у червні 2022 року зловмисник ставив під сумнів факт здійснення обстрілів території України військами рф та виправдовував дії російських військових, вказуючи, що рф воює з «нацистами» України та з міжнародною міжурядовою організацією – НАТО.

Продовжуючи доводити свою думку, обвинувачений на початку липня 2022 року запевняв, що російські війська звільнять Україну та на території України буде одна валюта, а саме «руський рубль», водночас національної валюти «гривні» не буде.

Відповідно до ч. 1  ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України - зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.