Сумські школи отримають гроші на облаштування укриттів

Для облаштування укриттів сумським закладам освіти нададуть 300 тисяч гривень. Про це повідомляють в Сумській міській раді.

Відбулась онлайн-нарада керівників закладів загальної середньої освіти за участю начальника Управління Державної служби якості освіти України у Сумській області та фахівця Сумського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, на якій розглянуто питання організованого початку нового 2022 – 2023 навчального року, організації цивільного захисту в закладах освіти, організації освітнього процесу в умовах воєнного стану та підготовки закладів освіти до перевірки Управлінням Державної служби якості освіти України у Сумській області.

Обстежено підвальні приміщення та цокольні поверхи 17 закладів освіти з метою їх використання як найпростіших укриттів. Підготовлено акти перевірки, готуються висновки та рекомендації ДСНС та Сумського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» включила три школи громади до програми «Безпечна школа», в рамках якої заклади отримають набори для облаштування укриттів на суму близько 300 тис. грн.

На базі однієї зі шкіл запроваджуватиметься вечірня форма здобуття освіти у двох групах (30 осіб) і двох класах (34 особи).

Завершувалася підготовка закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період. Акти готовності вже мають 82 заклади. Решта – усувають недоліки, які виникли в процесі гідравлічних випробувань та поривів системи опалення.