На війні з рашистами загинув глухівчанин з полку “Азов”

Глухівська громада у жалобі: 3 вересня відбудеться прощання з вірним сином української землі, колишнім добровольцем полку «АЗОВ» Сергієм Миколайовичем Антоненком (20.12.1988 — 29.08.2022), повідомляє Глухівська міська рада.

33-річний солдат Сергій Антоненко на псевдо «Прапор» загинув під час виконання бойового завдання внаслідок артилерійських ударів у Запорізькій області 29 серпня.

Ще у 2015 році він пішов добровольцем до полку "Азов", бо не міг сидіти вдома і спостерігати, як російські окупанти намагаються загарбати Україну.

Після закінчення контракту разом з дружиною жили й працювали у Польщі, планували купити будинок. З перших днів повномасштабної війни зайнялись активно волонтерством, вклавши у допомогу армії і всі свої заощадження.

Але Сергій весь час відчував, що такої допомоги від них замало, душею він був з побратимами. За словами рідних, дуже тяжко переживав за полонених азовців.

Півтора місяці тому Сергій Антоненко, купивши для побратимів автомобіль та необхідне екіпірування, повернувся в Україну.

Для себе він давно все вирішив: в жодній країні світу, в жодному комфортному куточку планеті він не зможе жити спокійно, поки його рідну країну роздирає московська орда.

2 серпня його офіційно зарахували до списків особового складу одного із військових підрозділів.

У Глухові у загиблого Героя залишились батьки, він був єдиним сином.

Слава захисникам України!