На Сумщині лише в чотирьох школах буде повністю офлайн навчання

Як повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький, пройшло засідання обласної комісії, яка разом з освітянами, головами громад, представниками ДСНС, поліції, ухвалила рекомендації щодо навчального року в умовах воєнного стану.

Заклади освіти, які розташовані у 25-кілометровій зоні від кордону, в громадах, які знаходяться в зоні бойових дій, ▪і заклади, в яких відсутні укриття, розпочинають новий навчальний рік і проводять уроки виключно в онлайн форматі.

Чотири заклади освіти в області будуть навчатись в офлайн режимі.

Для всіх інших закладів обрано чотири моделі навчання: очна, дистанційна, змішана, індивідуальна (домашня) або екстернат.

Комісійно визначились, що всі ці форми наразі прийнятні у 26 громадах Сумщини, які розташовані на відносно безпечних територіях (Не у зоні бойових дій).

На змішаній формі навчання також діятиме наскрізне навчання – вихід для закладів, де частина батьків за офлайн, а частина за онлайн.

Діти можуть навчатися синхронно у різному форматі. Частина - з класу, інші - дистанційного. Форма впроваджується, якщо дозволяють технічні можливості школи.

Протягом навчального року формати можуть змінюватись.