Сумчани відзначились на чемпіонаті світу з радіопеленгації у Болгарії

Сумчани відзначились на чемпіонаті світу з радіопеленгації у Болгарії фото

У болгарському місті Боровець розпочався двадцятий чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації серед дорослих і юніорів. Участь у турнірі приймають спортсмени з 22 країн.

У перший день змагань у "Спринті" "срібні" нагороди здобули сумчани Олена Редька та Максим Редька, пише Суспільне.

У другий день спортсмени змагались на класичні дистанції. Чемпіоном світу серед юніорів став шістнадцятирічний Єгор Редька. Для Єгора — це друге чемпіонство у цьому році – до цього він вже ставав переможцем юнацького чемпіонату світу, який відбувався в червні у Румунії.

Також є нагороди і у командному заліку в складі національної збірної команди України: Єгор Редька та Кирило Лагутін, які здобули "золото" серед юніорів. Максим Редька став першим серед дорослих. Анастасія Ковтун додала "срібло" в складі жіночої юніорської команди.

На змаганнях є ще один представник Сумщини, який виступає у ветеранському чемпіонаті. Михайло Пугач в групі "60 років і старші" він посів перше місце в "Спринті" та друге в "Класиці 144".

Після дня відпочинку, спортсмени позмагаються ще в одному виді класичних дистанцій та радіоорієнтуванні.