У центрі Сум вночі вирувала пожежа

Пожежа сталася вночі 28 серпня на вул. 2-га Набережна р. Стрілка у житловому будинку, який не експлуатується.

Як повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Сумській області, інформація про пожежу до Служби порятунку «101» надійшла о 02:56 . На гасіння прибув черговий караул 1-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Як було встановлено, вогонь охопив будівлю, покрівлю та перекриття по всій площі. Ускладнювало ситуацію те, що будинок був дерев’яний. Приборкання пожежі потребувало значної кількості води, тому автоцистерни дозаправлялися від водойми, розташованої неподалік.

О 03:16 вогнеборцям вдалося локалізувати загоряння, відвернувши небезпеку від розташованих поряд з осередком горіння гаражу та сусідського житлового будинку. А о 05:04, використавши на гасіння близько 20 т води, пожежу ліквідували.

Всього на гасіння залучалося 11 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

 
 
<iframe width="468" height="385" src="https://www.youtube.com/embed/YiIcA_TzD4s" title="У Сумах приборкуючи пожежу, вогнеборці запобігли масштабному загорянню в житловому секторі" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>