У Сумах судитимуть наркозакладчика

Окружною прокуратурою міста Суми затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 40-річного сумчанина, який займався незаконним обігом психотропних речовин.

За даними слідства, чоловік систематично реалізовував психотропні речовини наркозалежним особам, роблячи так звані закладки у м. Суми. Задокументовано, що у травні 2022 року лише за 5 днів чоловік розклав 31 закладку з психотропними речовинами PVP та амфетаміном. При цьому надсилав замовникам детальні координати та фотозображення зіп-пакунків.

Більш того, під час затримання у чоловіка виявили та вилучили пакунок з особливо-небезпечною психотропною речовиною, обіг якої заборонено – PVP.

На даний час обвинувачений перебуває під вартою. Його дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 307 (незаконне придбання та зберігання з метою збуту та збут психотропних речовин, кваліфікуючими ознаками яких є: «вчинення кримінального правопорушення повторно» та «вчинення злочину предметом якого були особливо небезпечні психотропні речовини) КК України. За скоєне йому загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна, повідомили в обласній прокуратурі.