Сумський ЗВО став другим в Україні

Сумський державний університет отримав другу позицію в рейтингу українських закладів вищої освіти. Про це повідомляє пресслужба університету.

Згідно з оновленими даними Ranking Web of Universities (Webometrics) Сумський державний університет значно покращив свої позиції у світовому рейтингу, вперше за свою історію потрапивши до топ-1500 з понад 31 тисячу університетів світу. При цьому СумДУ, в порівнянні з минулою версією рейтингу, перемістився з третьої на другу позицію серед ЗВО України, поступившись лише КНУ імені Тараса Шевченка.

Найбільш високо СумДУ оцінено за показником «Відкритість» (“Transparancy”), який базується на сумі цитувань найкращих дослідників університету за даними Google Scholar. У порівнянні з попередньою версією рейтингу, університет значно покращив свою позицію за показником «Вплив» (“Impact”), який визначається кількістю зовнішніх посилань на матеріали університету, розміщені у веб-просторі. Також СумДУ покращив свою позицію за показником «Майстерність» (“Excellence”), який визначається кількістю публікацій серед ТОП-10% найбільш цитованих у кожній із усіх галузей знань за базою даних Scimago.

Загалом рейтинг Webometrics оновлюється кожні півроку, в останній версії проранжовано 312 закладів вищої освіти України.