Завантаження ...

Сумські батьки проти очного навчання

212098_24tv.ua._new_960x380_0.jpg

Батьки з Сум не підтримують очне навчання в школах. Про це повідомив Станіслав Поляков, заступник міського голови.

Заступник міського голови Сум Станіслав Поляков на своїй сторінці у "Фейсбук" повідомив, що сумські батьки не підтримують введення очного навчання в школах міста: його підтримують 14,1% опитаних. 

Як зазначив посадовець, наразі комісія з перевірки наявних у закладах освіти комунальної форми власності громади укриттів на їх відповідність визначеним показникам безпечності, закінчила свою роботу та зробила висновки. За результами роботи рекомендовано за умови усунення недоліків – 18 приміщення у 17 закладах освіти та підписано акти оцінки приміщень закладів освіти щодо можливості їх використання як найпростішого укриття. Закладами освіти вживаються заходи щодо виконання рекомендацій Сумського районного управління ГУ ДСНС України у Сумській області, зокрема триває робота в напрямку посилення охорони закладів освіти, здійснюється закупівля шанцевого інструменту, гучномовців, ліхтарів, ємностей для питної води, тощо.

 

"Одночасно з роботою комісії проводилося опитування батьків учнів закладів загальної середньої освіти щодо форми освітнього процесу з 1 вересня 2022 року. Опитано 29731 особу. За результатами опитування 85,9% батьків віддають перевагу онлайн навчанню, та лише 14,1 % за очне навчання", - написав Станіслав Поляков.