Сумчани та шосткинці зі збірною виграли “срібло”

Сумчани та шосткинці зі збірною виграли “срібло” фото

У Гельсінкі завершився юніорський чемпіонат Європи з хокею на траві у третьому дивізіоні.

У турнірі брали участь чотири команди, в тому числі і збірна України, а в її складі шість представників Сумщини: Ростислав Яковенко та Костянтин Колієнко з Шостки та Богдан Товстолиткін, Денис Хмаренко, Ярослав Бергілевич і Дмитро Железний з Сум.

Після перемоги над литовцями 4:1, нічиєї зі швейцарцями 1:1 та вікторії над господарями майданчика 8:0 наші разом із швейцарцями вийшли у фінал турніру. При чому в обох команд виявилися ідентичні показники — по 7 очок і різниця м’ячів 13-2.

У фіналі суперники повели вже на 2-й хвилині. Проте на 28-й наші зрівняли рахунок. Але в середині третього періоду швейцарці забили ще двічі. А наші спромоглися лише на один гол вже на останній хвилині матчу.

У підсумку 2:3, у наших “срібло”.