До кордону Сум прибуває військова техніка

До кордону з Сумщиною продовжують поставляти ворожу військову техніку, однак, як зазначив очільник Сумської ОВА, таких випадків стало менше.

Дмитро Живицький, голова Сумської обласної військової адміністрації, у коментарі "Радіо Свобода" зазначив, що окупанти продовжують поставляти військову техніку до кордону з Сумщиною. Їх вивантажують на території держави-агресорки, після чого перенаправляють до Харківської та Луганської областей. Однак, посадовець також підкреслив, що такі випадки стаються рідше, а загрози повторного вторгнення росії на Сумщину наразі немає.

 

"На даний момент такої явної загрози немає, немає накопичення ударних угруповань вздовж кордону. Є у них поодинокі, бродячі підрозділи, які пересуваються вздовж кордону і обстрілюють нашу територію. Періодично прибуває техніка до кордону Сумської області. Вони вивантажуються в прикордонних територіях Росії і далі слідують в бік Харківської, Луганської областей. Останнім часом все менше спостерігається таких подій", - розповів Живицький журналістам "Радіо Свобода".

 

Крім того, очільник ОВА розповів, що окупанти продовжують атакувати територію Сумської області:

 

"Практично все прикордоння, починаючи від межі з Чернігівською областю і закінчуючи межею з Харківською областю. На 10-15 кілометрів в глиб України Сумщина обстрілюється, практично щоденно є руйнування житлових будинків, соціальної інфраструктури".