Завантаження ...

Де в Сумах можно щепитися?

visual_v7.png

Минулого тижня в Україні зафіксували понад тисячу випадків захворювання на коронавірус, 19 з них були летальними - від хвороби загинули медпрацівник та дитина. При цьому, у МОЗ говорять, що показники захворюваності занижені. У захисті себе та своєї родини допоможе щеплення: де його можна зробити в Сумах?

Міністерство охорони здоров'я повідомило, що за минулий тиждень на коронавірус захворіло 1 тисяча 56 людей, а позаминулого тижня зафіксували 1 тисячу 106 випадків зараження COVID-19. Крім того, минулого тижня від хвороби померло 19 осіб - серед них медичний працівник та дитина. При цьому, заступник міністра охорони здоров'я Ігор Кузін підкреслює, що показники тестування низькі, хворих виявляють рідко, а показники реального рівня захворюваності занижені у 5 або 6 разів. 

У Сумському Управлінні охорони здоров'я заявляють:

 

"Випадки коронавірусної хвороби COVID-19 продовжують реєструватись у світі, Україні та в Сумах. Вакцинація –  єдиний спосіб захистити себе від тяжких наслідків хвороби і смерті". 

 

У Сумах щепитися можна в амбулаторіях Центрів первинної медико-санітарної допомоги та КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона». На цей час доступні вакцини від Pfizer/BioNTech і Sinovac Biotech (CoronaVac). Уточнити наявність можна у закладі. 

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» (у будні з 9:00 до 15:00, у вихідні з 9:00 до 13:00):

  • вул. Іллінська 48-50;
  • вул. О. Аніщенка, 10;
  • вул. Ковпака, 7;
  • вул. Праці, 3 (у будівлі дорослої поліклініки лікарні № 4).

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» (у будні з 9:00 до 15:00, у вихідні з 9:00 до 12:00):

  • вул. Привокзальна, 3А;
  • вул. Івана Сірка, 33/1;
  • вул. Паркова, 1.

КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона» (вул. Марко Вовчок, 2; у будні з 9:00 до 15:00).