Завантаження ...

Театр ім.Щепкіна змінив керівника

photo_2022-07-07_19-19-53.jpg

Сумський національний академічний театр імені Щепкіна відтепер очолює інший керівник. Про це повідомляє Дмитро Живицький, голова Сумської обласної військової адміністрації.

Очільник Сумської ОВА Дмитро Живицький у своєму Телеграм-каналі розповів, що відтепер театр імені Щепкіна має іншого керівника. Ним став Сергій Дорофєєв:

 

"Сьогодні наш Сумський національний академічний театр ім. М. С. Щепкіна очолив новий керівник. Сергій Дорофєєв - гарний фахівець, який у свої 36 років має досвід роботи режисера, сценариста, ефективного менеджера", - відгукується посадовець. 

 

Сергій протягом восьми років очолював Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр, який зміг відновити свою роботу після переміщення. Крім того, він є засновником і головою Всеукраїнського фестивалю театрів "СвітОгляд", експертом Українського культурного фонду, менеджером міжнародних та всеукраїнських проєктів. 

 

"Бажаю Сергію успіхів на цій посаді. Впевнений, що він легко увіллється в колектив професіоналів та однодумців. Також я дякую Миколі Юдіну, який до цього очолював колектив щепкінців. Відтепер він керуватиме Сумським обласним академічним театром дітей та юнацтва", - зазначив Живицький.