Завантаження ...

Окупанти зруйнували понад 10 мостів на Сумщині

photo_2022-07-07_13-28-10.jpg

Через повномасштабне вторгнення рф на територію України на Сумщині наразі зруйновано близько 10 мостів або шляхопроводів. Про це повідомив Кирило Тимошенко, заступник Керівника Офісу Президента України.

Кирило Тимошенко, заступник Керівника Офісу Президента України, у своєму Телеграм-каналі повідомив, що окупанти зруйнували на Сумщині близько 10 мостів або шляхопроводів. Наразі проводяться ремонтні роботи, попри обстріли російськими військовими прикордонних територій області. 

 

"На Сумщині через російську агресію було пошкоджено або підірвано 10 мостів та шляхопроводів. Обстріли в прикордонних районах області не припиняються. Попри небезпеку працюємо над відновленням інфраструктури та забезпеченням транспортного сполучення", - пише посадовець.

 

Також Тимошенко повідомив, що на Лебединщині зараз відновлюють міст державного значення. Уже завершений демонтаж його зруйнованих частин, над встановленням нових вже працюють:

 

"У Лебединській громаді ведуться роботи з відновлення мосту на дорозі державного значення. Зараз завершено демонтаж зруйнованих прогонових будов та опор. Ідуть роботи з влаштування монолітної плити і бетонування опор, продовжується будівництво під'їзної дороги та монтажного майданчика, проводиться облаштування тротуарів та ригелю".