Канада відбудує Сумщину

Канада допоможе Україні відбудувати Сумську область після збитків, які завдали окупанти. Про це повідомили на сьогоднішній конференції з питань відновлення України, що пройшла в Швейцарії.

Сьогодні, 5 липня, у місті Лугано, що в Швейцарії, пройшла Міжнародна конференція з питань відновлення України. Під час неї Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що допомогу у відбудові Сумської області після вторгнення рф надасть Канада.

Також стало відомо, які країни допоможуть відбудувати інші міста, які постраждали після навали рашистів. Італія оновлюватиме Рівне, Німеччина - Чернігів, США та Туреччина - Харків, Чехія, Фінляндія та Швеція - Луганськ, Бельгія - Миколаїв, Швеція та Нідерланди - Херсон, Швейцарія - Одесу, Норвегія - Кіровоград, Латвія - Запоріжжя, Італія та Польща - Донецьк.

Нагадаємо, як повідомляють на сайті Кабінету міністрів України, Ukraine Recovery Conference (URC2022, Міжнародна конференція з питань відновлення України) визначить курс відновлення України на міжнародному рівні, сприяючи європейській стабільності. Під час конференції працюватимуть секції з відновлення економіки, промисловості, енергетики, сільського господарства, соціального відновлення, з цифровізації, з відновлення інфраструктури, довкілля. Серед учасників URC2022 представники Офісу Президента України, Уряду України, Верховної Ради України, більше 20 міжнародних організацій та 40 держав, бізнесу, громадянського суспільства, українські та міжнародні медіа.