На Сумщині заарештували російське майно

У рамках кримінального провадження слідчі поліції Шостки, під процесуальним керівництвом Шосткинської окружної прокуратури, звернулись до суду із клопотанням, за результатом накладено арешт на 42 залізничні вагони, які належать компаніям зареєстрованим у країні - агресорі.

Вагони з товарно-матеріальними цінностями заїхали на територію України ще до початку повномасштабного вторгнення окупантів, і на момент початку війни знаходилися в прикордонній громаді. Через те, що там містилися небезпечні речовини, які могли спричинити надзвичайну ситуацію, їх перегнали подалі від кордону, в малолюдний район.

Пізніше з’ясувалося, що частина вантажу, який був у зазначених вагонах, було розкрадено. За цим фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 191 щодо не забезпечення належного зберігання під час транспортування територією України товарно-матеріальних цінностей.

У ході слідства поліцейські з’ясували, що вагони належать компаніям, які зареєстровані в країні - агресорі. Крім того, вони були визнані речовим доказом у даному кримінальному провадженні.

За клопотанням слідчого Шосткинського районного управління поліції на них був накладений арешт судом. Приблизна вартість цього майна складає понад 30 мільйонів гривень. Слідчі дії тривають.