У Сумах видаватимуть продуктові набори

Сумська міська рада повідомила, що в місті видаватимуть продуктові набори особам віком від 75 років.

З понеділка, 13 червня, продуктові набори від держави видаватимуть жителям Сумської міської територіальної громади віком від 75 років, які таку допомогу ще не отримували.

Заступник міського голови Станіслав ПОЛЯКОВ повідомив, що протягом поточного тижня відбувалося розвантаження продуктів та їхнє фасування, адже лише частина цієї допомоги надійшла у вигляді готових наборів, решта – окремо їхні складники.

Протягом наступного робочого тижня, з 13 по 17 червня (включно), набори видаватимуть сумчанам віком від 75 років (включаючи тих, котрі народилися в 1947 році), місце проживання яких зареєстровано в межах Сумської міської територіальної громади.

Отримати таку допомогу можна буде у дев’яти точках видачі:
🔸Молодіжний центр «Романтика» (вул. ️Героїв Сумщини, 3);
🔸школа № 2 (вул. Г. Кондратьєва, 76);
🔸школа № 6 (вул. СКД, 7);
🔸школа № 7 (вул. Лесі Українки, 23);
🔸школа № 10 (вул. Новомістенська, 30);
🔸школа № 20 (вул. Металургів, 71);
🔸школа № 23 (пр-т М. Лушпи, 36);
🔸школа № 25 (вул. Декабристів, 80);
🔸школа № 26 (вул. Охтирська, 21). 

Пункти видачі працюватимуть з 10:00 до 16:00.

З собою необхідно мати наступні документи:

🔸оригінали паспорта та ідентифікаційного коду;
🔸довідку про реєстрацію місця проживання особи – додаток 13 до Правил (для власників ID-карток).

Отримати допомогу за пенсіонера може довірена особа (з оригіналом його паспорта та ідентифікаційного коду), але не більше як за двох людей.

Станіслав Поляков наголосив на тому, що набори видаються один раз, то ж пенсіонери, які вже отримали цю допомогу як пільговики, зробити це повторно не можуть.

Нагадаємо, склад наборів визначений Постановою КМУ № 328, але фасування може відрізнятися в залежності від виду продукції та виробника, при цьому не порушуючи обсяг, визначений на особу з урахуванням відхилення.

За даними департаменту соціального захисту населення, починаючи з 10 травня видано 13282 наборів, отриманих від Полтавської ОВА, та 8024 – сформованих у Сумах.