У Сумах розпочався поточний ремонт доріг

КП СМР «Шляхрембуд» розпочало поточний ремонт асфальтного покриття на кількох вулицях міста Суми.

До переліку вулиць, на яких проводитимуться роботи цього року, який був складений керівництвом Сумської міської ради, увійшли вул.Гагаріна, пров.Академічний, вул.Прокоф’єва, вул.Веретенівська, вул.Засумська, вул.Петропавлівська. На цих автошляхах міста буде виконано лише ямковий ремонт.

У зв’язку із війною і дефіцитом бюджетів як міських, так і державних, депутати Сумської міської ради не знайшли у міському бюджеті коштів на усунення аварійної ситуації на магістралях обласного центру в 2022 році. Водночас ремонту гостро потребують багато інших вулиць обласного центру. Залишившись без ремонту в 2022 році, вже наступного року ці вулиці потребуватимуть як мінімум середньо-поточного ремонту, що спричинить у рази більші витрати бюджетних коштів. А сумчани будуть мати труднощі у просуванні деякими ділянками обласного центру.

КП СМР «Шляхрембуд» повідомляє, що з огляду на подорожчання пального та інших витратних матеріалів виділених коштів недостатньо навіть на вище згаданий перелік вулиць.

Керівник ОВА Дмитро Живицький підписав розпорядження про затвердження переліку автодоріг загального користування місцевого значення, що потребують аварійних, відновлювальних робіт та експлуатаційного утримання на період дії воєнного стану: Охтирський район – 288,5 км, Роменський район – 503,9 км, Сумський район – 666,7 км, Шосткинський район – 462,8 км. Разом по обласних дорогах – 2463,5 км. Ще більша цифра по районних дорогах – 2665,8 км. На жаль, обласний центр залишився фактично поза увагою у цьому переліку.