Ворог використовує заборонену зброю на Сумщині

Для обстрілів Сумської області окупанти використовують заборонену зброю. Про це розповів Дмитро Живицький, голова Сумської ОВА.

Сьогодні, 30 травня, Дмитро Живицький, голова Сумської обласної військової адміністрації у своєму Телеграм-каналі зазначив, що для обстрілів території Сумщини російські окупанти використовують заборонену зброю. Під час сьогоднішнього обстрілу Хотінської громади були використані касетні снаряди. Їх вважають особливо небезпечними, говорить посадовець і ділиться фотографіями уламків ракет. 

 

"росія використовує на території Сумщини заборонену зброю! Сьогодні вночі територію Хотінської громади обстріляли ракетами з касетними снарядами. Вони особливо небезпечні, бо не всі одразу розриваються, потрапляють на великі ділянки території і становлять небезпеку для цивільних людей", - написав Живицький. 

 

Нагадаємо, сьогодні вночі окупанти декілька годин обстрілювали прикордонні території Сумщини. Постраждали Хотінська, та Середино-Будська громади, Білопільский та Сумський райони. Руйнування уточнюються, людських жертв немає.