Завантаження ...

Ворог використовує заборонену зброю на Сумщині

photo_2022-05-30_12-10-49.jpg

Для обстрілів Сумської області окупанти використовують заборонену зброю. Про це розповів Дмитро Живицький, голова Сумської ОВА.

Сьогодні, 30 травня, Дмитро Живицький, голова Сумської обласної військової адміністрації у своєму Телеграм-каналі зазначив, що для обстрілів території Сумщини російські окупанти використовують заборонену зброю. Під час сьогоднішнього обстрілу Хотінської громади були використані касетні снаряди. Їх вважають особливо небезпечними, говорить посадовець і ділиться фотографіями уламків ракет. 

 

"росія використовує на території Сумщини заборонену зброю! Сьогодні вночі територію Хотінської громади обстріляли ракетами з касетними снарядами. Вони особливо небезпечні, бо не всі одразу розриваються, потрапляють на великі ділянки території і становлять небезпеку для цивільних людей", - написав Живицький. 

 

Нагадаємо, сьогодні вночі окупанти декілька годин обстрілювали прикордонні території Сумщини. Постраждали Хотінська, та Середино-Будська громади, Білопільский та Сумський райони. Руйнування уточнюються, людських жертв немає.