У Сумах навчають медицині

Як повідомляє очільник Сумської ОВА, в місті Суми проходять навчання тактичній медицині.

У Сумах уже два тижні проводять навчання тактичній медицині з метою підготовки сумських бійців. Інструкторами курсу стали представники обласного центру екстреної допомоги та лікарі-військові з Америки. Після проходження навчання учасників курсу забезпечують тактичною аптечкою, яку збирають відповідно до стандартів НАТО. До кінця цього місяця, як розповідає очільник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький, планується навчання сімдесятьох захисників, ще тисячі - протягом літа. 

У навчаннях можуть брати участь представники територіальної оборони, Збройних сил України, добровольчих формувань, національної гвардії та національної поліції й прикордонники. Наразі випускники мають на руках сертифікати про проходження курсу. 

 

"У Сумах вже другий тиждень тривають навчання тактичній медицині. Це  серйозна підготовка наших бійців, які беруть або братимуть участь у бойових діях. Інструктори курсу – фахівці обласного центру екстреної медичної допомоги та військові медики з США, - розповідає Живицький. - Як бонус для тих, хто пройшов навчання – забезпечення тактичною аптечкою, зібраною за стандартами НАТО. До кінця травня плануємо навчити 70 людей, а протягом літа – ще 1000. Також підписали Меморандум із представниками українських та міжнародних благодійних фондів та керівником обласного центру екстреної медичної допомоги щодо проведення в області навчань з тактичної медицини за стандартами НАТО. Я дякую усім учасникам за співпрацю, завдяки якій є реальна можливість врятувати життя українських воїнів. Кожне життя – важливе!"