Сумщина: обстріли уздовж усього кордону

Російські військові обстрілювали територію Сумської області уздовж усієї території кордону. Про це розповів очільник Сумської ОВА Дмитро Живицький.

Дмитро Живицький, голова Сумської обласної військової адміністрації, поділився подробицями ситуації на Сумщині. За його словами, ворог обстріляв територію усього кордону регіону. 

Зранку, близько шостої години, почався обстріл Глухівщини з території росії. Було зафіксовано 10 вибухів. Увечері, майже о 20 годині, також зафіксували 6 прильотів з мінометів у Великописарівській громаді. 

О 22 годині постраждала Білопільщина: по ній ворог працював із самохідних артилерійських установок. Водночас окупанти обстрілювали Путивльщину з автоматів. Пізніше, близько 22:30, Путивльську громаду також атакували з артилерії. За словами Живицького, втрат немає. 

 

"Російські вороги наче сказилися, тривали обстріли вздовж усього кордону Сумщини: близько пів на шосту вечора було 10 вибухів на Глухівщині. Вогонь вів ворог з території росії. майже о 20 годині у Великописарівській громаді 6 міноментих прильотів від росіян. Майже о 22 з території росії працювали САУ по Білопільщині. в той же час по території Путивльщини з території росії ворог відкривав автоматні черги. Близько 22 з ворожої орківської росії був артобстріл території Білопільської громади. Масований обстріл з артилерії та стрілкової зброї тривав майже півгодини. майже о 22:30 ворог з території росії відкрив вогонь із САУ по території Путивльської громади. Ми відповідали на ворожі дії належним чином. Попередньо втрат і постраждалих людей немає. Інформація уточнюється", - написав посадовець.