На Сумщині триває бій!

Як повідомив очільник Сумської ОВА Дмитро Живицький, з самого ранку російські військові обстрілюють територію Сумської області. Крім того, досі триває бій у Шосткинському районі.

Дмитро Живицький, голова Сумської обласної військової адміністрації, у Телеграм-каналі поділився відомостями щодо ситуації в області станом на 14:00. Згідно з його інформацією, область обстрілюють з самого ранку з території країни-агресорки. У Есмані було близько п'яти влучань, ще сімдесят вибухів - біля села Бояро-Лежачі. Також шість вибухів почули біля села Сопич. 

 

"З самого ранку тривають обстріли нашої області з території росії. Близько 5 влучань в районі Есмані. Близько 70 вибухів в напрямку Бояро-Лежачі. Зафіксовано 6 вибухів в районі населеного пункту Сопич", - пише Живицький.

 

Також було зазначено, що досі триває бій у Шосткинському районі, окупанти намагалися прорвати державний кордон вдруге. Тепер - у районі Середино-Буди.

 

"Триває бій на півночі Шосткинського району, є  спроба прориву державного кордону у районі Середино-Буди. Вздовж кордону є пожежі, спричинені обстрілами", - розповів посадовець. 

 

Нагадаємо, сьогодні зранку окупанти обстріляли Охтирку. Унаслідок ворожого ракетного удару постраждали цивільні об'єкти: будинки, храм та дитячий садок. Крім того, п'ятеро людей наразі поранено.