На Сумщині відновлюють електропостачання

Пошкоджені внаслідок буревію електромережі продовжують відновлювати. Про це розповів Дмитро Живицький, голова ОВА.

Сьогодні, 16 травня, на Сумщині продовжуються відновлювальні роботи з метою забезпечення мешканців області електроенергією, яка зникла через буревій. Про це в Телеграм-каналі розповів Дмитро Живицький, очільник Сумської обласної військової адміністрації. Згідно з його повідомленням, станом на 18: сьогоднішнього дня без електрики залишилося 6 абонентів у Шосткинському районі. 

 

"На Сумщині завершується відновлення мереж, які  пошкодило буревієм. Станом на 18:00 16 травня відключеними від електропостачання лишаються 6 абонентів у Шосткинському районі. Нагадую, днями по області пронісся буревій, унаслідок якого без електроенергії лишалися близько 30 тисяч абонентів. Дякую енергетикам за цілодобову працю на благо мешканців Сумщини!" - розповів Живицький.

 

Нагадаємо, нещодавно Сумська область пережила буревій, внаслідок якого на території всього регіону без електропостачання залишилося майже 25 тисяч користувачів у 151 населеному пункті. У 10 регіонах - частково. Переважно постраждали Шосткинській, Конотопський та Роменський райони.