Окупанти частіше обстрілюють Сумщину

Дмитро Живицький, голова Сумської обласної військової адміністрації, розповів, що окупанти стали частіше обстрілювати території регіони та використовувати для цього більш тяжку зброю. Попри це, в місто продовжують повертатися люди. 

В ефірі загальнонаціонального телемарафону Дмитро Живицький, голова Сумської обласної військової адміністрації, розповів про ситуацію в регіоні. За його словами, окупанти почали частіше обстрілювати область та використовувати для цього тяжчу зброю. Раніше, як говорить посадовець, ворог атакував регіон лише з декількох мінометів один або два рази на день. 

 

“Останнім часом знову почалися авіанальоти, бомбардування, обстріли ракетами "повітря-земля". Такі вильоти, нальоти, обстріли частішають, а та зброя, яку використовують рашисти, стає дедалі важчою”, – коментує Живицький. 

 

Однак, попри ситуацію в області, додому повертаються мешканці Сумщини. Хоча й не так активно, як це було раніше, коли область звільнили від окупантів. 

 

“Перші 1 – 2 тижні після звільнення території Сумської області повернулась більша кількість людей. Я думаю, що десь з 300 тисяч, які виїхали з території Сумської області, як організованими гуманітарними коридорами, так і самостійно, повернулись 2 третини точно. Тобто десь тисяч 200 людей”, – зазначає посадовець. 

 

Живицький також підкреслив: людей, які мають наразі роботу та можливість працювати, просять повертатися та робити це.