За три дні бюджет недоотримав понад 20 мільйонів

Як повідомляє міський голова Сум Олександр Лисенко, за три робочі дні травня міський бюджет міста недоотримав понад 20 мільйонів.

Під час виступу на брифі "Economic recovery of Ukraine: case of Chernihiv and Sumy" міський голова міста Олександр Лисенко прокоментував економічні втрати регіону внаслідок нападу росії. За його словами, у березні 2022 року місцевий бюджет недоотримав 35 мільйонів гривень, у квітні - 32 мільйони, а за три робочі дні травня - 27 мільйонів гривень. Причина економічних складнощів - зниження податку заради підтримки українського бізнесу.

 

"Ми розуміємо, треба рятувати бізнес, допомагати підприємствам і підприємцям, тож дійсно правильним було рішення про зменшення податків. Але в березні 2022 року ми недоотримали 35 мільйонів, у квітні – 32 мільйони. А за три робочих дні травня недовиконання бюджету складає 27 мільйонів. За три дні! Тобто ситуація по податках складна", - розповів Олександр Лисенко.

 

Посадовець наголосив, що бізнес зараз потребує потужної підтримки. Однак, кошти потрібно також виділяти на підтримку обороноздатності та інфраструктури міста. А також - починати програми, які на повну потужність працюватимуть після перемоги. 

Нагадаємо, окупанти продовжують обстрілювати територію Сумщини. Дмитро Живицький, голова Сумської обласної військової адміністрації повідомив про атаки з боку ворога по Шосткинському та Сумському районах 13 та 12 травня відповідно. Внаслідок одної з них загинув цивільний громадянин