У Сумах - перша підстанція екстреної допомоги

У місті Суми створили першу підстанцію екстреної медичної допомоги. Про це повідомляє Сумська обласна військова адміністрація.

Як повідомляє у своєму Телеграм-каналі Дмитро Живицький, голова Сумської обласної державної адміністрації, у Сумах після реконструкції вдалося відкрити першу підстанцію екстреної медичної допомоги. За словами посадовця, там наразі базується п'ять медичних бригад, які будуть обслуговувати Курський проспект, 9-12 мікрорайони, Луку, Баранівку й Велику Чернеччину. Сама ж станція знаходиться неподалік залізничного вокзалу. 

 

"Після реконструкції відкрили першу підстанцію екстреної медичної допомоги в Сумах! В комфортних умовах тут базуються постійно 5 бригад медиків. Сама станція знаходиться в районі залізничного вокзалу і буде обслуговувати Курський та 9-12 мкр-н Сум, Луку, Баранівку та Велику Чернеччину", - прокоментував Живицький.

 

Посадовець також зазначив, що нещодавно пункти екстреної допомоги також вдалося відкрити в Нижній Сироватці, а протягом наступного тижня додаткові запрацюють на території Сумщини. 

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Сумське товариство захисту тварин потребує допомоги. Організації потрібна фінансова підтримка, щоб забезпечити належними умовами одного зі своїх вихованців - примата Томаса. Його наразі перевозять до спеціалізованого притулку.