Завантаження ...

Добровольці з Сум отримають 15 тисяч гривень

l_photo.jpg

Міський голова Сум повідомив про фінансове заохочення для добровольчих формувань міста. 

Микола Лисенко, міський голова міста Суми, розповів про те, що кожен доброволець, який захищає місто, отримає заохочення в розмірі п’ятнадцяти тисяч гривень. Про це він повідомив у своєму відеозверненні. 

 

“Важливе питання, яке ми планували сьогодні розглянути на передвиконкомі (проте засідання не відбулося й перенесене на завтра) стосується матеріального заохочення членів добровольчих формувань, які уклали контракти. Можу запевнити, що точно буду виходити із такою ініціативою і вона вже підготовлена, щоб наші добровольці отримали матеріальне заохочення – по 15 тисяч гривень. Отримають всі, хто боронив наше місто і стоїть на варті його спокою. Ми знаємо, хто на яких позиціях чи блокпостах знаходився з першого дня війни. Це буде зроблено!” – прокоментував посадовець.

 

Крім того, на засіданні, яке відбудеться цієї п’ятниці, 29 квітня, розглянуть питання надання захисникам пільг на комунальні послуги. А також – надання фінансової допомоги тим, хто постраждав від ворожих обстрілів та бомбардувань.