У Сумах завершується навчальний рік

Освітяни з Сум готуються завершити навчальний рік.

Антоніна Данильченко, начальниця управління освіти й науки, повідомила про поточний стан галузі та її діяльність. Окремо посадовиця обговорила питання завершення навчального року. Наразі освітяни намагаються встановити зв’язок із 40 родинами, по яких відсутня інформація, адже необхідно до 1 вересня завершити переведення школярів до наступного класу. Також профільне управління та заклади освіти готуються розпочати в травні набір дітей до 1-х класів.

На цей час робота освітян здійснюється в дистанційному режимі. Такий формат впроваджують і в закладах позашкільної та дошкільної освіти. Щодо останніх, освітяни опрацювали можливість поновлення приймання дітей із сімей, де обоє батьків задіяні в роботі об’єктів критичної інфраструктури. Дійшли висновку, що, з огляду на нестабільну безпекову ситуацію, можливе лише перебування невеликої кількості дошкільнят впродовж нетривалого часу без забезпечення харчування.

Міський голова доручив управлінню освіти і науки подати свої пропозиції з цього питання до Сумської обласної військової адміністрації, адже працювати так дитсадки зможуть лише після її рішення.