Сум’ян попереджають про вибухи

Дмитро Живицький попередив жителів Сумщини про те, що на території області може бути чутно вибухи.

Голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький у своєму традиційному звіті щодо стану населених пунктів регіону зробив попередження для жителів Сумщини. Посадовець зазначив, що сум’яни можуть чути вибухи на території області: це результат праці рятувальників та вибухотехніків, які займаються знешкодженням боєприпасів. Також Живицький наголосив, що територія області досі не є безпечною, хоча й звільненою від окупантів:

 

“Дуже багато замінованих та необстежених ділянок. Не з'їжджайте на узбіччях та не користуйтеся лісовими дорогами. Не підходьте до знищеної техніки чи місць стоянок орків! Знаю, там все жахливо, але ще не час для прибирання. Спочатку - розмінування”, – коментує голова ОВА. 

 

Також Живицький розповів про важливі оновлення. Серед них – відновлення залізничного сполучення та збільшення кількості потягів. До прикладу, відучора, 7 квітня, з’явився рейс “Суми-Харків”. З Харкова потяг відправляється о 8 годині ранку, прибуває в Суми о 13:27. О другій годині відправлення із Сум, прибуття до Харкова о 19:09. 

Крім того, було анонсовано відновлення приміського залізничного сполучення по області. Автобусне поки працює у тестовому режимі.

 

“З понеділка будемо розуміти які рейси і за яким розкладом ходитимуть між громадами”, – говорить Живицький. 

 

Також між районами та громадами розподіляють гуманітарну допомогу, відновлюється мобільний зв’язок, місто постачають необхідними ліками, кількість яких збільшується, як і палива, яке з’являється на АЗС. Ситуація з його постачанням стала більш стабільною. Крім того, по області відновлюють постачання електроенергією, водою та газом.