Завантаження ...

Сумчани збирають допомогу для мешканців звільненого Тростянця

0023.jpg

Сумчани збирають допомогу для мешканців звільненого міста Тростянець. Приносять одяг, ліки і засоби гігієни, домашню їжу і продукти, куплені в магазинах. Місце збору – вулиця Горького, 6.

 

"Дуже співчуваємо. Я переживала за той Тростянець. Думаю: чому вони в нього в’їлися, товчуть і товчуть той Тростянець. Поки мені не пояснили, що Суми можна якось об’їхати, а Тростянець – ні. Через те вони там і товкли. Я молилася неодноразово", – говорить сумчанка Віра.

 

Ідея допомогти тростянчанам виникла у родини сумських підприємців.

 

"Увечері ми з чоловіком подумали, як нам це можна організувати, і в месенджерах- фейсбуці, інстаграмі – виставили публікації, і завдяки людям нам це все вдалося", – говорить організаторка збору гуманітарної допомоги Марина Линник.

 
 

"Почали ми збирати о 12 годині дня. Пакунки нам знесли буквально за півтори години. Ми вдячні всім сумчанам, які долучаються до допомоги. Наразі - це одяг, постільна білизна, ковдри, подушки, а також речі першої необхідності: туалетний папір, зубні пасти, щітки, а також їжа", – каже організатор збору гуманітарної допомоги Сергій Линник.

 

Сергій говорить: тепер важливіше зібрати більше продуктів, що не псуються швидко. Це овочі, фрукти, крупи, консерви.

 

"У нас болить душа за тростянчан. Вони сидять в підвалах. Повилазили: ви свої чи не свої? – Ми свої! Завжди готові прийти на допомогу", – зазначає сумчанка Наталія.

 
 

"Побутової хімії трішки, одяг – що змогли. Засоби гігієни", – кажуть сумчани Олена та Ігор.

 

Збір гуманітарної допомоги планують продовжити 29 березня. Кожен охочий зможе принести продукти, засоби гігієни і ліки. Везти допомогу до Тростянця планують 39 березня.

 

"Хочемо потрапити знову в круглий двір, музей шоколаду, до музею Кенінга, до Гроту німф, гарні озера їхні побачити, Нескучне. Привіт, тростянчани, ми до вас приїдемо. Тримайтеся!", – каже сумчанка Наталія.