СНАУ завершить навчальний рік в онлайн-режимі

Сумський національний аграрний університет знаходиться поблизу зони активних бойових дій. Сама будівля університету не постраждала, пошкоджень від вибухової хвилі зазнали лише котельня та теплиці.

СНАУ продовжує навчальний процес у дистанційному форматі. За час карантину ми змогли повністю адаптуватися до особливостей онлайн-навчання. Зараз усі ці напрацювання будуть корисними. Ми систематизуємо інформацію про місце перебування наших викладачів і студентів, наявність у них доступу до інтернету

Він зазначає, що наразі готується розпорядження, в якому будуть узгоджені терміни та форми навчання, контролю робіт і проходження практик.

 

«Для нас важливо забезпечити студентів якісними знаннями, щоб вони могли оволодіти відповідними компетенціями. Якщо викладач не матиме змоги приступити до занять, можливі різні варіанти: заміна іншим викладачем внутрішнім або зовнішнім, самостійне вивчення дисципліни на платформах cursera та інших із подальшим перезарахуванням, вивчення в іншому закладі освіти в межах академічної мобільності. В кожному конкретному випадку будуть прийматися оперативні рішення», — наголошує Володимир Ладика.

 

До війни в університеті навчалося близько 500 іноземних здобувачів освіти з 27 країн світу. В перші тижні війни вони були евакуйовані й зараз знаходяться в безпеці. СНАУ підтримує контакт із ними. Більшість готові продовжити навчальний процес дистанційно і після перемоги України повернутися назад.