На Сумщині активні бої тривають у трьох районах

У трьох районах Сумщини - Конотопському, Охтирському та Сумському - тривають активні бої. Про це сказав у своєму відеозверненні у Телеграмі керівник Сумської ОВА.

 

"На Сумщині ситуація залишається напруженою, йдуть запеклі бої. Це Конотопський район, Сумський, Охтирський - активна фаза боїв. Як ви знаєте, у нас деякі громади знаходяться під контролем російських окупантів, у них відбувається терор і геноцид українців", - сказав Живицький.

 

Він додав, що тривають воєнні дії у Тростянецькій громаді, продовжується обстріл передмістя Сум та бомбардування Охтирки.

Керівник ОВА також звернувся до керівників громад і політиків із закликом дуже обережно і виважено подавати інформацію, не оприлюднювати неперевіреної, погоджувати її з Сумською ОВА і "не перетворювати війну на політику". Все це, наголосив керівник ОВА, може зашкодити нашій перемозі.

Загалом Живицький сказав, що його прогнози щодо Сумщини "стримано-оптимістичні", він висловив сподівання, що невдовзі вдасться звільнити деякі громади з-під окупації.