Сумська обласна служба зайнятості пропонує роботу

Сумська обласна служба зайнятості, незважаючи на воєнні дії, продовжує виконувати функції, делеговані державою, а саме, сприяти працевлаштуванню незайнятих громадян

 

«Здавалось, про яке працевлаштування може йти мова у такий складний час, але завдячуючи тісній співпраці з роботодавцями у березні 162 шукача роботи стали у робочий стрій. Найбільше працевлаштовано Роменською, Лебединською міськрайонними та  Недригайлівською, Велико-Писарівською Сумською районними філіями», – зауважив директор Сумського обласного центру зайнятості.

 

Особливу увагу Володимир Підлісний надає роботі гарячої лінії обласного центру зайнятості, яка працює у постійному режимі, але під час воєнних дій звернення активізувалися, бо вона стала вкрай необхідною для клієнтів служби. У березні  (станом на 21.03.2022) звернулися до гарячої лінії та отримали кваліфіковані консультації 2,3 тис. осіб. Найактуальнішими є питання стосовно відвідування центру зайнятості/філії, порядку реєстрації, виплати допомоги по безробіттю, працевлаштування за робітничими професіями.

Нагадуємо, гаряча лінія Сумського обласного центру зайнятості надає роз’яснення виключно в межах компетенції служби зайнятості, а саме, норм чинного законодавства про зайнятість, надання соціальних послуг та виплати допомого по безробіттю клієнтам служби зайнятості.

З зазначених питань ви можете звертатися з 8.00 до 21.00 за такими телефонами гарячої лінії:

  • 093 276 39 66;
  • 096 109 08 37;
  • 067 698 29 58;
  • 095 337 41 10.