Лікарні Сум працюють у режимі підвищеної готовності

Станом на 14 березня, всі лікарні міста працюють у режимі підвищеної готовності, заклади підключені до енергоносіїв, тепломереж, наявні необхідні лікарські препарати і засоби, проблем з харчуванням пацієнтів немає.

Про це поінформувала пресслужба Сумської міської ради.

Наразі вирішується питання з відновлення водопостачання до КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди». До моменту повного відновлення водопостачання дітей госпіталізуватимуть до обласної дитячої лікарні.

З приводу забезпечення населення лікарськими препаратами, начальник управління охорони здоров‘я Олена Чумаченко повідомила, що інсулінозалежні пацієнти з рецептами будуть скеруватись до обласної лікарні, яка розподіляє гуманітарну допомогу з ліками.

Стосовно інших ліків, які надійшли до міста, сьогодні відбудеться їх розподіл по міських лікарнях у залежності від потреб медзакладів.

 

«Пацієнти повинні тримати зв‘язок з своїм сімейним лікарем для того, щоб у разі наявності необхідних їм препаратів, вони їх отримали», – наголосила посадовець.

 

Вона також звернула увагу містян, що лікарні Сум не виконують функції аптечної мережі. Для придбання ліків сумчанам необхідно звертатись до аптек, які зараз працюють з тими медпрепаратами, які є в наявності, періодично їх наявність у аптеках міста оновлюють.

У разі відсутності в аптеках необхідних препаратів слід тримати зв‘язок із сімейним лікарем, – якщо до міста надійде потрібний препарат, його одразу видадуть пацієнту.