Сумський активіст ініціював перевірку бомбосховищ

У соціальних мережах активіст та волонтер із Сум запустив акцію, спрямовану на перевірку укриттів на випадок надзвичайних ситуацій. 

Андрій Букін – сумський активіст та волонтер, організатор нещодавньої акції “Марш Єдності”. Учора, 22 лютого, на своїй сторінці в соціальній мережі “Фейсбук” він поділився ідеєю ще одного проєкту, мета якого – перевірка стану бомбосховищ у Сумах, потрібних на випадок надзвичайної ситуації. Суспільна ініціатива отримала назву “#ЯкщоЗавтраВійна”.

 

“У часи великої небезпеки, ми маємо бути максимально мобілізовані. Але щоб наш страх не перейшов у паніку, ми маємо пам’ятати прості речі, які треба відпрацювати вже сьогодні. Тож ми запускаємо суспільну ініціативу по перевірці бомбосховищ у місті Суми“, – написав Андрій. 

 

Щоб взяти участь в акції, треба переглянути карту бомбосховищ за посиланням, знайти там укриття, що знаходиться найближче до вашого будинку та відвідати його. На місці зробити декілька світлин, які б демонстрували стан сховища та готовність його до експлуатації. Фотографії супроводити текстом, який би резюмував – який стан у того чи іншого укриття. 

Активіст виділив найважливіші аспекти, на які варто звернути увагу. Це доступ до бомбосховища, загальний його стан, придатність для перебування всередині нього людей, перебування його у привітній власності та можливість потрапити всередину. 

Зібрану інформацію волонтер просить надіслати на пошту: bunker.sumy@gmail.com. Лист підкріпити фотографіями та адресою перевіреного бомбосховища. 

 

“Тільки спокій і самоорганізація може зберегти життя під час критичної ситуації. Ми на своїй землі й будемо чинити опір. Але щоб вижити ми маємо виконувати прості правила”, – підкреслив Андрій.

 
 
 
" width="960">