СБУ проведе навчання в Сумах

Служба безпеки України на Сумщині попередила громадян про навчання.

Сьогодні, 15 лютого, управління Служби безпеки України в Сумській області опублікувало попередження про прийдешні навчання, які пройдуть у місті. 

 

“З 15 лютого координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Сумській області розпочинає багатоетапні контрдиверсійні навчання на Сумщині. Тренування проходитимуть до початку березня по всій території Сумської області із зосередженням особливої уваги на прикордонних районах”, – зазначила Служба. 

 

Також вона зазначила, що головна мета навчань – вдосконалити взаємодію між силовими структурами та владою, а також посилити захищеність важливих для інфраструктури об’єктів. У СБУ жителів міста та області попросили поставитися до таких заходів із розумінням та попередили, що правоохоронці, згідно з чинним законодавством, можуть вимагати сум’ян показати документи, які засвідчують їх особу. Відповідно, громадян також попросили мати їх при собі. 

Служба безпеки також зазначена, що прийдешні навчання будуть проходити в максимально наближених до реальності умовах: з озброєнням, спеціальною технікою та обмеженням пересування громадян та автівок на деяких територіях. Автомобілі також можуть оглядати. 

Крім того, було зазначено, що всі дії будуть відбуватися винятково у межах чинного законодавства та без порушення прав людей. Також в СБУ закликали громадян бути уважними:

 

“Якщо у ваше поле зору потрапили особи, які проявляють необґрунтований інтерес до об’єктів транспортної інфраструктури, військових об’єктів, будівель органів влади і управління, використовуючи при цьому засоби відео-, фотофіксації, безпілотні літальні апарати, просимо невідкладно повідомляти до Управління СБУ в Сумській області за телефоном (0542) 610-069, електронною поштою usbu_sum@ssu.gov.ua або іншим зручним способом”.