Морози знову прийдуть на Сумщину?

Сумський обласний гідрометеорологічний центр вчергове повідомив, що в Сумській області теплішає. Однак, наприкінці тижня прогнозують похолодання.

Сумський гідрометцентр знову повідомив, що в Сумах очікується підвищення температур. Але у неділю, 13 лютого, знову прийдуть морози.

11 лютого буде хмарна погода з невеликими проясненнями та опадами: снігом, мокрим снігом, дощем. На дорогах і досі буде ожеледиця. Вітер матиме західний напрямок і швидкість від 5 до 10 метрів за секунду. Уночі температура не опуститься нижче 3 градусів морозу та сягне 2 градусів тепла. Удень очікується температура повітря до +6°.

12 лютого, у суботу, буде хмарно, але з проясненнями, сніг очікують вночі, удень – невеликий дощ. На дорогах – ожеледиця. Вітер матиме північно-західний напрямок та швидкість не більше 10 метрів за секунду. Уночі температура повітря може сягнути 5 градусів морозу, удень вона коливатиметься між 2 градусами морозу та 3 градусами тепла.

13 лютого прогнозується мінлива хмарність та відсутність опадів. На дорогах буде ожеледиця. Вітер буде південно-західний, матиме швидкість від 5 до 10 метрів за секунду. Температура повітря буде меншою, ніж у два попередніх дні: уночі вона може сягнути 10 градусів морозу, а вдень не перевищить 1 градус тепла.