Які заходи проведуть у Сумах до Дня безпечного інтернету?

Завтра, 8 лютого, увесь світ відзначає міжнародний День безпечного інтернету. На честь нього в Сумах буде проведений ряд заходів для усіх охочих. 

День безпеки в Інтернеті був запроваджений мережами Insafe та INHOPE, які заручилися підтримкою Європейської комісії. Завдяки йому ентузіасти просувають в суспільстві ідеї, що пропагують винятково позитивне та обережне використання сучасних технологій, зокрема неповнолітніми. Мета цього свята – об’єднати та залучити людей, щоб створити здорове й безпечне Інтернет-середовище, а також – закликати суспільство до поважної взаємодії між користувачами мережі. 

У Сумах цей день також відзначають рядом заходів: 8 лютого на базах бібліотек міста пройдуть тематичні онлайн-зустрічі. Центральна міська бібліотека імені Тараса Шевченка підготувала захід “Разом до найкращого інтернету”, а бібліотека-філія №1 – діалог-застереження під назвою “Сам на сам з Інтернет небезпекою”. Бібліотека-філія №3 проведе онлайн-урок “Моя супер сила – безпека в Інтернеті”, бібліотека-філія №7 організує невелике опитування під гаслом “Інтернет – залежність чи саморозвиток”, а бібліотека-філія №8 підготувала застереження у форматі відео “Цікаво, корисно, безпечно”. Також заходи до Дня безпеки в Інтернеті проведуть бібліотеки під номерами 14 та 18: онлайн-годину “5 золотих правил безпеки в Інтернеті” та презентацію “Територія безпечного Інтернету” відповідно”.