Завантаження ...

На Сумщині відкрили навчально-практичний центр

77.jpg

Голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький взяв участь у відкритті центру в ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти»

 

 «Проекти зі створення навчально-практичних центрів у закладах професійно-технічної освіти підтримані Президентом України Володимиром Зеленським та Урядом. Адже усі ми прекрасно розуміємо, що навчання – це ніщо без практики на сучасному обладнанні, – зазначив Дмитро Живицький. – І створення навчально-практичного центру на Сумщині спрямовано на сучасну підготовку кваліфікованих робітників, які навчатимуться та вдосконалюватимуть професійні навички на базі новітнього устаткування та в приміщеннях, що відповідають стандартам професійної освіти».

 

За його словами, вартість проекту – 4,3 млн грн, в тому числі 2,8 млн грн – кошти державного бюджету, 320 тис. гривень – кошти місцевого бюджету та 1,2 млн гривень – це спонсорські кошти, а саме кошти підприємств, які й зацікавлені в тому, щоб до них на роботу приходили кваліфіковані кадри.

За ці кошти для навчально-практичного центру було закуплене сучасне устаткування. Тож вихованці Сумського центру професійно-технічної освіти зможуть навчитися працювати не на станках радянських часів, а на обладнанні нового покоління.