Завантаження ...

Сумський водоканал встановлює сучасні люки

1_1.jpg

Для запобігання травматизму людей, дорожнім і комунальним аваріям працівники КП «Міськводоканал» проводять планові обстеження оглядових колодязів та їх накриття полімерпіщаними кришками.

Модернізовані люки виготовлені шляхом гарячого пресування з полімерпіщаної суміші, стійкої до агресивного впливу хімічних речовин та корозії. Окрім тривалого терміну експлуатації, такі люки нецікаві збирачам металобрухту. Отже, заміна старих металевих кришок сприяє безпеці мешканців та економії коштів підприємства, яке змушене нести додаткові витрати на відновлення люків. Торік водоканалом було встановлено 242 кришки люків на загальну суму понад 500 тис. грн, з них 174 – полімерпіщані.

«Відкриті люки становлять загрозу життю та здоров’ю містян, можуть призвести до дорожньо-транспортних пригод. Також у ненакриті колодязі потрапляє сміття, що може привести до перебоїв у водопостачанні та водовідведенні», – зазначають у КП «Міськводоканал» і нагадують, що повідомити про відкритий колодязь можна цілодобово за номерами аварійно-диспетчерської служби: 70-01-68, (050)4078110, (067)5482112.

Також для забезпечення стабільної роботи каналізаційної системи міста водоканалівці регулярно здійснюють ревізію оглядових колодязів, їхнє підняття та очищення від кореневої системи, побутового сміття, решток харчових продуктів.