Десята сесія обласної ради восьмого скликання відбудеться 25 січня

Відповідне розпорядження підписав голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко. Пленарне засідання скликається з метою забезпечення своєчасного вжиття невідкладних заходів щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, покращення медичного обслуговування населення області.

Десята сесія відбудеться 25 січня 2022 року о 12-й годині у приміщенні адміністративної будівлі обласної ради.

На розгляд депутатів виносяться питання змін до бюджету Сумської області, Програми економічного і соціального розвитку Сумської області та про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень 25 січня 2022 року будуть проведені засідання постійних комісій та депутатських фракцій обласної ради (за окремим графіком). Об 11.00 цього ж дня при голові обласної ради відбудеться засідання президії обласної ради.

Засідання постійних комісій, депутатських фракцій, президії та пленарного засідання десятої сесії здійснюватиметься з дотриманням додаткових протиепідемічних заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» для проведення масових заходів відповідно до встановленого у регіоні рівня епідемічної небезпеки.

На сесію запрошені: народні депутати України – представники Сумської області у Верховній Раді України, голова обласної державної адміністрації, керівники окремих департаментів, управлінь та відділів облдержадміністрації, керівник Сумської обласної прокуратури, начальники Головного управління Національної поліції в Сумській області, Управління Служби безпеки України в Сумській області, Головного управління Державної податкової служби України у Сумській області, Головного управління Державної фіскальної служби України у Сумській області, представники засобів масової інформації.